Про нас

image under
image top
Напрямки діяльності:
    • Виготовлення пластикової тари 
    • In-mould labelling
    • Виготовлення прес-форм
    • Металообробка
Чому ми?

Plast Mould – одне з провідних підприємств України у сфері металообробки, виготовлення пластикової тари та прес-форм. З 1992 року і до сьогодні ми продовжуємо активно розвивати виробництво, збільшувати вибір продукції та вдосконалювати сервіс. Наше виробництво - це 5000 м2 виробничих потужностей з європейським надточним обладнанням та кваліфікованими спеціалістами.

Plast Mould обирають більше 250 партнерів по всій Україні та за кордоном, тому що ми гарантуємо:

високу якість продукції
відповідність санітарним вимогам
оперативність та професіоналізм
вигідні умови співпраці
Наша історія
Хмельницьке виробниче підприємство Zenit (зараз Plast Mould) почав свою роботу в 1992 році. Основними напрямками підприємства стало виготовлення пластикової тари, металообробка та виготовлення прес-форм.
Впродовж наступних років виробництво активно розвивалось і у 2007 році закупило європейське обладнання для металообробки. У 2009 році на підприємстві була впроваджена передова технологія нанесення етикетки на пластикові контейнери In-mould labelling (IML). У 2010 компанія зареєструвала торгову марку "Zenit" та відкрила офіційне представництво в Молдові. Протягом наступних п'яти років було освоєно технологію високошвидкісного, тонкостінного лиття в багатомісних формах та збільшено об'єми виробництва.
У 2016 році виробниче підприємство Zenit було перейменовано на Plast Mould. Того ж року, окрім виготовлення пластикових контейнерів та відер, підприємство почало виробництво одно- та двокомпонентних пробок для бутлів. До сьогодні Plast Mould продовжує активно розвиватись, збільшувати парк верстатів металообробки та розширювати штат профільними спеціалістами. У 2020 році розпочато будівництво нового цеху для масштабування виробничих потужностей.
image for section Наша історія